Zaznacz stronę
O NAS

Poznaj naszą przychodnię

22 815 68 00
22 812 03 99

Poniedziałek - Czwartek:  8:00 - 19:00
Piątek:  8:00 - 18:00
Sobota:  8:00 - 13:00

22 815 68 00
22 812 03 99

 

Poniedziałek - czwartek:
Piątek:
W każdą sobotę została uruchomiona Telefoniczna Rejestracja Pacjenta w godzinach:
  8:00 - 19:00
8:00 - 18:00
10:00 - 14:00
Duże doświadczenie i wykwalifikowany personel

Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Kolmed Kompleksowa Obsługa Medyczna powstał w 1992r.

Mamy zatem wieloletnie doświadczenie na rynku. KOLMED to rodzima przychodnia wielospecjalistyczna (oferujemy naszym Pacjentom możliwość skorzystania z rozmaitych poradni – są one dostępne dla dorosłych i dzieci), która systematycznie się rozwija.

Chcielibyśmy zauważyć, że w naszych szeregach pracują wybitni specjaliści. Są to lekarze i pielęgniarki, którzy posiadają dużo wiedzy teoretycznej i doświadczenia. Istotne jest to, że nie zamierzają spoczywać na laurach. Cały czas poprawiają swoje kwalifikacje – w końcu branża medyczna dynamicznie się rozwija, dlatego trzeba być ze wszystkim na bieżąco. KOLMED to jednak nie tylko wykwalifikowany personel. Posiadamy również nowoczesny sprzęt medyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Pacjentom profesjonalnie realizowane badania i zabiegi.

KOLMED – dlaczego można nam zaufać?

Nasza misja

Szukasz profesjonalnej przychodni? Zależy Ci na pomocy fachowców, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie? Sprawdź, dlaczego warto wybrać KOLMED!

Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Kolmed Kompleksowa Obsługa Medyczna wykazuje troskę o stan zdrowia społeczeństwa, rozumianą jako pomoc w utrzymaniu i poprawie stanu zdrowia pacjentów.

W swojej działalności kieruje się kryterium niesienia pomocy i ulgi w cierpieniu, bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług oraz satysfakcji pacjentów.

Punkt pobrań

Prowadzimy również punkt pobrań krwi (poza tym badania analityczne i mikrobiologiczne są wykonywane na podstawie moczu i stolca). Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami, dlatego wyniki są dokładne, a na dodatek nie trzeba na nie zbyt długo czekać. Dążymy do tego, aby jak najszybciej rozwiązać problemy zdrowotne naszych Klientów. Chcemy, by na skutek tego jakość ich życia znacząco się poprawiła.

Profesjonalnie realizowane badania i zabiegi okulistyczne

Chcielibyśmy przybliżyć Państwu kilka z obszarów naszego działania. M.in. realizujemy profesjonalne i różnorodne badania okulistyczne. Nie da się ukryć, że wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Warto zatem troszczyć się o ten aspekt. Nasza klinika okulistyczna to gwarancja usług na najwyższym możliwym poziomie. Pracują tam wykwalifikowani specjaliści, którzy mają do dyspozycji jedynie najbardziej nowoczesny sprzęt. Dobry okulista jest w stanie nie tylko przeprowadzić podstawowe badania (są to: komputerowe badanie wzroku, badanie ciśnienia wewnątrz oka, ostrość wzroku i badanie całego oka). Jakie jeszcze zadania realizuje taki ekspert? To np. badanie obrazowe oka (OCT), które jest bardzo precyzyjne, przez co pozwala zdiagnozować nawet najmniejsze nieprawidłowości pod kątem budowy oka, oraz usg oka (polegające na obserwacji oczodołu).

W KOLMED wykonywane są też rozmaite zabiegi okulistyczne. Już od dłuższego czasu dolega Ci odwinięcie powieki (ektropion)? A może podwinięcie powieki (entropion)? Nie da się ukryć, że te przypadłości bardzo utrudniają codzienne funkcjonowanie… Chcesz natomiast znowu cieszyć się pełnią życia? W takim razie zapraszamy do KOLMED. Nasi specjaliści – jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań – wykonają skutecznie i dodatkowo całkowicie bezpiecznie te zabiegi. Co jeszcze jest realizowane? To np. iniekcje doszklistkowe (leczenie AMD). Procedura związana z zastrzykami jest krótka i bezbolesna. Leki są podawane do ciała szklistego przy pomocy bardzo cienkiej igły. Ponadto wykonujemy też takie zabiegi, jak usunięcie ciała obcego z rogówki, usunięcie gradówki, usunięcie kępki żółtej itp.

Logo firmy FORUS CM
W odpowiedzi na potrzeby naszych pacjentów

KOLMED rozpoczął współpracę z Centrum Medycznym FORUS

Holistyczne podejście do zdrowia od zawsze było dla nas priorytetem, co zaowocowało poszerzeniem oferty o zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne z zakresu: – neurologii, uroginekologii, ortopedii oraz konsultacje specjalistów: ortopedy dziecięcego, reumatologa.

Do naszego zespołu dołączyło grono znakomitych specjalistów. Zyskujemy tym samym dostęp do kolejnych wysokospecjalistycznych konsultacji i zabiegów dla naszych Pacjentów.

Mamy nadzieję, że wzbogacona oferta KOLMED o fizjoterapię i rehabilitację, wspomoże Państwa proces leczenia przyczyniając się do znacznie szybszego powrotu do zdrowia.

Badania endoskopowe

Pacjenci naszej przychodni mogą skorzystać z bogatej oferty dotyczącej badań endoskopowych.

Najczęściej wykonywane są: kolonoskopia, gastroskopia, sigmoidoskopia, videofiberoskopia oraz badanie endoskopowe z barwieniem. KOLMED może poszczycić się wysokiej klasy gastrologami. Dzięki temu każde badanie jelita jest przeprowadzane bardzo dokładnie i w komfortowych dla Pacjentów warunkach.

Ponadto specjaliści mogą skorzystać z nowoczesnej aparatury medycznej. Pozwala ona zaś obserwować zmiany chorobowe badanych tkanek błony śluzowej przy pomocą ultrafioletu (jest to tak zwane badanie endoskopowe z barwieniem).

Chcielibyśmy dodać, że Pacjenci mogą skorzystać ze znieczulenia anestezjologicznego. Dzięki temu np. gastroskopia albo kolonoskopia mogą odbyć się bez absolutnie żadnego dyskomfortu.

Badania ultrasonograficzne

Te nieinwazyjne, bezpieczne i szybkie badania diagnostyki obrazowej pozwalają zidentyfikować nawet relatywnie małe zmiany w narządach. Są one przede wszystkim stosowane do rozpoznania rozmaitych, poważnych chorób (jak chociażby ostre i przewlekłe schorzenia jamy brzusznej), a także do oceny tkanek miękkich, szyi oraz stawów.

W KOLMED badania tego typu są wykonywane pod czujnym okiem specjalistów. Dlaczego jest to istotne? Dbają oni o komfort Pacjentów przed, w trakcie i po zakończeniu badania. Dodatkowo nasza przychodnia dysponuje nowoczesną aparaturą. Na skutek tego badania są niezwykle precyzyjne. Co jest m.in. wykonywane? To np. usg stawu barkowego, stawu kolanowego, jamy brzusznej, jąder i moszny, piersi, szyi, tarczycy itd.

Gdzie działamy?

Nasza przychodnia mieści się przy ul. Bursztynowej 2c
w Warszawie
(kod pocztowy 04-749).

Przyjmujemy od poniedziałku do piątku, a także w soboty (zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi godzinami otwarcia).

PRZYCHODNIA KOLMED

W trosce o jakość usług

Celem strategicznym Zespółu Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Kolmed Kompleksowa Obsługa Medyczna jest usatysfakcjonowany otrzymaną usługą pacjent, którego poprawa zdrowia wiąże się z podniesieniem jakości życia.

W trosce o zapewnienie wysokiego poziomu usług dla naszych pacjentów współpracujemy z innymi podmiotami

Placówka

Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Kolmed -
Warszawa, Międzylesie, Wawer

ul. Bursztynowa 2c
04-749 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
umów wizytę już teraz

Wybierz odpowiednią formę kontaktu z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skip to content